Profile

Szwarc

Po co być normalnym,skoro można być sobą 🙂
Miasto:
Trójmiasto
Doświadczenie:
Profesjonalista
Specjalizacja:
Triathlon, Pływanie
Konsultacje:
E-mail, Telefon, Osobista
E-mail:
ti3miasto@gmail.com
Strona www:
Jestem Starszym Trenerem pływania metodą Total Immersion.

Miłością do wody zaraził mnie tata - ratownik. Pływałam zanim jeszcze nauczyłam się czytać i pisać, co zastało moją pasja do dziś. Teraz staram się zarażać nią swoich podopiecznych pokazując jak wyzwolić w sobie radość oraz czerpać pozytywną energię ze wspaniałej formy aktywności ruchowej jaka jest pływanie.

Uwielbiam las. Dla mnie to świat, który koi, uspokaja i przytula wolnością. Bieganie w lesie to mój sposób na wdzięczność, rozmowę ze sobą i światem.

Lubię także literaturę iberyjską i dobra kawę.

W życiu prywatnym nie pozostaje jedynie teoretykiem. Jestem zawodniczką biegów przeszkodowych OCR, reprezentowałam Polskę na mistrzostwach świata oraz europy .Jako medalistka takich dyscyplin jak swimrun czy aquathlon mam doświadczenie w pływaniu na wodach otwartych.

Na co dzień trenuję i zarażam pasją swoich podopiecznych pokazując jak wyzwolić w sobie radość oraz czerpać pozytywną energię ze wspaniałej formy aktywności ruchowej jaką jest pływanie.

Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe dla triathlonistów oraz wszystkich śmiałków, którzy pragną nauczyć się jak współpracować z wodą zamiast walczyć z nią, bez względu na poziom umiejętności i stopień wytrenowania - od zera do bohatera.

Zapraszam do rozpoczęcia przygody z Total Immersion.

Pod moim czujnym okiem nauczysz się jak współpracować z wodą zamiast walczyć z nią.