Profile

Suchenia

Bieganie to styl życia!
Miasto:
Cała Polska
Doświadczenie:
Profesjonalista
Specjalizacja:
Bieganie - średnie dystanse, Bieganie - maraton
Konsultacje:
E-mail, Telefon, Osobista
E-mail:
iwona.suchenia@gmail.com
Strona www:
Moja przygoda z bieganiem zaczęła się już w szkole podstawowej w 1990 roku.

Na początku były to zawody międzyszkolne, gdzie mój talent do biegania wypatrzył trener Ryszard Mazerski. Zaczęłam startować na bieżni były to dystanse na 1000m, 1500m, 3000m, gdzie później spróbowałam swoich sił w chodzie sportowym. Był to trafny wybór, startując na 10km w Mistrzostwach Polski stałam się jedną z czołowych zawodniczek w Polsce. Kolejne lata i okoliczności sprawiły, że zaczęłam startować w biegach ulicznych na dystansach od 5 km do maratonu. Startowałam w biegach ulicznych na całym świecie, między innymi w Bangkoku, Negril, Longyearbyen, Tromso, Eindhoven, Pradze czy Berlinie.

Jestem absolwentką Olsztyńskiej Szkoły Wyższej, magistrem wychowania fizycznego oraz trenerem lekkiej atletyki. Zawodowo pracuję jako trenerka personalna specjalizująca się w prowadzeniu zawodniczek w biegach długich. Prowadzę równocześnie treningi grupowe oraz firmowe na terenie całego Trójmiasta. Dodatkowo pracuję, jako menadżer sportu oraz organizator imprez sportowych.

Biegam bo lubię, biegam bo zdrowo, biegam i zarażam innych bieganiem. Biegam odkąd pamiętam czyli od dziecka. Bieganie to mój styl życia, którego nie chciałabym zamienić na nic innego. Doświadczenie zawodowe i wiedzę, którą zdobyłam staram się przekazać młodym adeptom tej najpopularniejszej dyscypliny sportu.

Dołącz do mnie i spełnij swoje marzenia !