O FIRMIE

„Gdy dobiegłem do drugiego oceanu, pomyślałem, że najlepiej będzie zawrócić i biec dalej.
Nie mogli uwierzyć, że można tak biec bez przyczyny.
A ja miałem ochotę pobiegać”.

Forrest Gump

Gdy jako dzieci nauczymy się chodzić, odkrywamy coś jeszcze lepszego-bieg. Ta jakże pozornie prosta czynność urosła do rangi sportu. Każdy sport zaś jest w naszym mniemaniu dziedziną sztuki. Dlatego powstał ten portal. Z miłości do sportu, z chęci rozwijania umiejętności i dzielenia się zdobytym doświadczeniem.

Czym jest ZnanyTrener.com ?

To portal tworzony przez pasjonatów dla pasjonatów. Naszą misją są Wasze postępy oraz realizacja sportowych celów.

Pragniemy, byście razem z nami stworzyli największą społeczność sportową w Polsce. Dołączcie do grupy ludzi zakochanych we wszelkiej aktywności- tej amatorskiej i tej profesjonalnej. Dla przyjemności i relaksu, i dla rozwoju na najwyższym poziomie! Na osiedlowym orliku, wokół przysłowiowego komina, w plenerze, na wielkomiejskim stadionie, w blasku fleszy i w cichym lesie.

Sport to zdrowie.

Naszym celem jest również propagowanie zdrowego stylu życia, opartego na sporcie i aktywności fizycznej. Wysiłek może być celem samym w sobie albo drogą do lepszych wyników w różnych dziedzinach sportu. Doskonale poprawia kondycję i samodyscyplinę. Pomaga zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się zdrowym życiem.

Wiedza prosto od zawodowych praktyków.

Dzięki naszemu serwisowi, doświadczeni instruktorzy podzielą się z Wami swoim doświadczeniem, uwagami i wiedzą. Ich cenne wskazówki pomogą Wam szlifować warsztat. Jeśli natomiast szukacie trenera w swojej okolicy, który pomoże Wam w rozwijaniu umiejętności, dzięki nam z łatwością znajdziecie odpowiedniego. Zaczynacie przygodę ze sportem? Szykujecie się do piątki? A może maratonu? Swimrun’a? Triathlonu? Chcecie poprawić sylwetkę przed latem? Pomożemy Wam znaleźć mentora, który przygotuje Was do każdego wyzwania.

Tworzymy społeczność zakochanych w sporcie.

Naszym marzeniem jest nie tylko propagować miłość do sportu, ale też wraz z Wami stworzyć największą w Polsce społeczność aktywnych pasjonatów. ZnanyTrener.com to portal społecznościowy, na którym będziecie mogli wymieniać się doświadczeniami i zasięgnąć porad.

Podkręć prędkość na obozie sportowym.

Człowiek to istota społeczna. Dlatego czasem trzeba potrenować w gronie takich jak Ty zapaleńców. W naszym serwisie znajdziesz informacje i możliwość zapisu na najlepsze obozy sportowe w Polsce i nie tylko. Tego typu turnusy to nie tylko potężna dawka motywacji, ale i grono cudownych ludzi, połączonych bakcylem sportu.

Co zyskujesz?

W serwisie, łatwo znajdziesz trenera z Twojej okolicy, który przygotuje dla Ciebie spersonalizowany plan treningowy. Łatwo umówisz się na sesję i dopełnisz wszelkich formalności. Dzięki systemowi profili będziesz mógł ocenić kompetencje poszczególnych specjalistów i wystawić im ocenę. Jeśli zaś znudzisz się trenowaniem w pojedynkę – łatwo wyszukasz obozy i eventy sportowe lub towarzyszy codziennych treningów. Na co jeszcze czekasz?

GALERIA ZDJĘĆ
Zobacz naszą galerię!
INSTAGRAM
Odkryj moc motywacyjnych zdjęć
NASI PARTNERZY
Sprawdź, kto podziela naszą pasję