Czy proces zakładania konta jest trudny?

Zakładanie konta jest intuicyjne, każde pole zawiera podpowiedź które dane są wymagane. Cały proces trwa kilka minut. Warto wcześniej przygotować minimum 3 zdjęcia do maksymalnie 1024 KB, które będą elementem profilu. Podaj swoje motto. Dobrze wypisać swoje życiówki oraz opisać uzyskane certyfikaty i ukończone kursy trenerskie.

Kto może założyć konto na portalu znanytrener?

Konto, profil jest dostępne dla każdego, zarówno profesjonalnego trenera jak i amatora pragnącego podzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem. Pamiętaj aby uzupełniając profil wybrać właściwy, odpowiadający Twojej wiedzy i umiejętnościom! Wybierając profil "Profesjonalista", licz się z tym, że możesz zostać zweryfikowany zgodnie z regulaminem.

Czy mogę uzyskać kod rabatowy?

Napisz w kilku słowach o sobie, o swoich osiągnięciach, doświadczeniu w trenowaniu lub w prowadzeniu obozów na kontakt@znanytrener.com i czekaj na odpowiedź. Odezwiemy się w biegu!

Czy mogę publikować artykuły na blogu znanytrener?

Każdy użytkownik może zgłosić swój artykuł na adres kontakt@znanytrener.com. Jeśli zostanie pozytywnie zweryfikowany, to nastąpi nieodpłatna publikacja.

Czy jeśli posiadam profil Trenera a chcę dodać obóz, to muszę założyć drugi profil?

Tak, każdy profil ma odpowiednie cechy. Dla trenera został stworzony- TRENER, a dla firmy organizującej obozy- FIRMA.

Jaka jest odpłatność za ogłoszenia?

Kwota jest uzależniona od wybranego pakietu. Obowiązuje zasada, im dłużej i więcej tym taniej. Każdy pakiet jest opisany- możesz się ze stawkami zapoznać przed złożeniem zamówienia.

Jak można się skontaktować z trenerem lub osobą organizująca obóz?

Przy każdym ogłoszeniu znajduje się panel kontaktowy. Podaj swoje dane kontaktowe, zadaj pytanie i czekaj na odpowiedź.

Jak zostać partnerem serwisu znanytrener.com?

Jeśli jesteś pasjonatem biegania i chcesz dotrzeć do naszej społeczności, napisz e-mail z ofertą na kontakt@znanytrener.com, odpowiemy w biegu!
INSTAGRAM
Odkryj moc motywacyjnych zdjęć
NASI PARTNERZY
Sprawdź, kto podziela naszą pasję